Kontakt

Mark & Miljö i Ljungby AB
Svarvaregatan 2
341 34 LJUNGBY
Tel:0372-107 36
Fax:0372-840 09

 
 



Ann-Sofi Persson
VD
070-311 93 25
ann-sofi@markmiljo.se


Mattias Refònd
Arbetschef
070-395 14 81
mattias@markmiljo.se


Kit Schultze
Ekonomi
070-236 88 78
kit@markmiljo.se


Klas Alhbin
RentCon AB
070-370 03 75
klas@markmiljo.se

Arvid Karlsson
Inköpare
073-0246368
arvid.karlsson@markmiljo.se

Emelie Johansson
Administratör
070-370 11 36
emelie@markmiljo.se

Marlen Lundgren
Platschef
070-395 01 14
marlen@markmiljo.se


Kim Svensk
Platschef
070-370 81 01
kim@markmiljo.se

Tony Johansson
Platschef/Arbetsledare
070-370 58 79
tony@markmiljo.se

Bojje Eliasson
Arbetsledare
070-523 68 55
bojje@markmiljo.se

Jonas Andersson
Arbetsledare
073-031 73 50
jonas@markmiljo.se

Johan Frisk
Arbetsledare
070-370 13 91
johanfrisk@markmiljo.se

Victor Ramberg
Arbetsledare 
073-820 75 69
victor@markmiljo.se

Johan Ahl
Mättekniker
070-370 18 01
johan@markmiljo.se

 
 

Projekt

Våra pågående projekt.

Referenser

Ett urval av våra referensprojekt.

Entreprenad

Stort urval av entreprenadmaskiner.

Kontakt

Kontakta oss gärna.

Frågor, tankar, funderingar?

Kontakta oss