Kontakt

Mark & Miljö i Ljungby AB
Svarvaregatan 2
341 34 LJUNGBY
Tel:0372-107 36
Fax:0372-840 09

 
 




Mattias Refònd
VD
070-395 14 81
mattias@markmiljo.se


Kit Schultze
Ekonomi
070-236 88 78
kit@markmiljo.se

Arvid Karlsson
RentCon/Inköpare
073-0246368
arvid.karlsson@markmiljo.se

Emelie Johansson
Administratör
070-370 11 36
emelie@markmiljo.se

Marlen Lundgren
Platschef
070-395 01 14
marlen@markmiljo.se


Kim Svensk
Platschef
070-370 81 01
kim@markmiljo.se

Tony Johansson
Platschef/Arbetsledare
070-370 58 79
tony@markmiljo.se

Johan Frisk
Arbetsledare
070-370 13 91
johanfrisk@markmiljo.se

Victor Ramberg
Arbetsledare 
073-820 75 69
victor@markmiljo.se

Ricard Karlsson
Arbetsledare
073-0932197
ricard.karlsson@markmiljo.se

Tommy Ivarsson
Arbetsledare
073-093 40 82
tommy.ivarsson@markmiljo.se

Johan Ahl
Mättekniker
070-370 18 01
johan@markmiljo.se

Projekt

Våra pågående projekt.

Referenser

Ett urval av våra referensprojekt.

Entreprenad

Stort urval av entreprenadmaskiner.

Kontakt

Kontakta oss gärna.

Frågor, tankar, funderingar?

Kontakta oss