Kontakt

Mark & Miljö i Ljungby AB
Svarvaregatan 2
341 34 LJUNGBY
Tel:0372-107 36
Fax:0372-840 09

 
 




Mattias Refònd
VD
070-395 14 81
mattias@markmiljo.se


Kit Schultze
Ekonomi
070-236 88 78
kit@markmiljo.se

Sanna Andersson
HR
076-127 84 59
sanna@markmiljo.se

Victor Ramberg
Kalkyl/Inköp
073-820 75 69
victor@markmiljo.se

Arvid Karlsson
RentCon
073-0246368
arvid.karlsson@markmiljo.se

Emelie Johansson
Administratör
070-370 11 36
emelie@markmiljo.se

Mia Ring
Administratör
076-127 52 73
mia@markmiljo.se

Marlen Lundgren
Platschef
070-395 01 14
marlen@markmiljo.se


Kim Svensk
Platschef
070-370 81 01
kim@markmiljo.se

Tony Johansson
Platschef
070-370 58 79
tony@markmiljo.se

Johan Frisk
Arbetsledare
070-370 13 91
johanfrisk@markmiljo.se

Tommy Ivarsson
Arbetsledare
073-093 40 82
tommy.ivarsson@markmiljo.se

Bojje Eliasson
Arbetsledare
070-5236855
bojje@markmiljo.se

Mattias Olsson
Bitr. Arbetsledare
072-542 86 66
mattias.olsson@markmiljo.se

 
 

Projekt

Våra pågående projekt.

Referenser

Ett urval av våra referensprojekt.

Entreprenad

Stort urval av entreprenadmaskiner.

Kontakt

Kontakta oss gärna.

Frågor, tankar, funderingar?

Kontakta oss